Parohac cz hluboké hrdlo

Trochu sevřel správné svaly, aby ten první výstřik zadržel. Zvládl ještě trochu ptáka povytáhnout a jak následoval druhý záškub, povolil svaly, přirazil a dalším zatnutím svalů pomohl k tomu, že první výstřik byl mohutným gejzírem. V tu chvíli mu to připadalo, jako by čural.

Ale ve skutečnosti ze špičky žaludu vytekla hustá mrdka, která se hned lepila na stěny stahující se kundičky a nemalá část dopadla i na její samé dno. V tu chvíli už oba milenci leželi uvolněně v objetí a vychutnávali si odeznívající účinky společného vyvrcholení.

Líbali se a mazlili. Čurák byl stále v nadržené pičce a ještě sebou trochu cukal, aby ze sebe dostal poslední kapky lepkavé životodárné tekutiny. Jak by řekl básník. Kenan se rychle zvedl. Najednou si uvědomil, že pokud by ta kurvička opravdu otěhotněla, vlastně by byl tátou a to, co mu před chvílí připadalo jako neskutečně výborné a vzrušující, tak nyní viděl vše černě.

Rychle odešel z pokoje a nechal Martinu samotnou. Ta se z toho vzpamatovala delší dobu. Uvědomila si, co se stalo a začala si nadávat do blbých nadržených krav. Rychle vstala z postele a zaběhla do sprchy, aby se osprchovala a pokud možno ze sebe dostala tu mrdku. Cítila, že jí teče po stehnech. Musela si na kundičku položit dlaň ruky. Ve sprše si ji pak rozevírala a opatrně dvěma prsty, které do ní zasouvala, se snažila ze sebe dostat to, co do ní Kenan nastříkal. Bylo toho opravdu hodně a ona věděla, že toho hodně ještě zůstalo v ní.

Musela se spolehnout na to, co jí hlásil přítel. Zase tak nebezpečné to teď nemělo být. Snad to ta jeho aplikace měla spočítané správně. Při téhle činnosti ale zase pocítila vzrušení.

Její tělo ji zrazovalo. Strkala si prsty do kundičky hlouběji a na poštěváček nasměrovala proud vody ze sprchy. Přivřela oči a zase si přehrála celé to milování. Během necelé minuty opět byla na vrcholu slasti a doslova se vyprstila k třetímu orgasmu. Pak se rychle osušila a vydala se zpět k bazénu, kde ve vodě dováděli Tomáš se synem.

Všimla si, jak Kenan něco vypráví otci a dědovi a ti se na ni podívali. Ten kluk se určitě nyní pochlubil. Jen asi dnes nic nebude. Hudba od hotelu už přestala hrát. Animační program skončil, i když ještě byly slyšet hlasy hostů, kteří se stále dobře bavili.

Ta představa, která se mu honila v hlavě ho neskutečně vzrušovala. Jako by tam byl, jako by to viděl, co se dělo. A řekl, že chce to samé, co Kenan.

A půl hodiny jsem měl čekat, abych vás nenachytal? Když došla ke dveřím už tam stál. Nadržená tlustá postava pokrytá šedými chlupy. Neměla ráda chlapy s plnovousem a hlavně chlupaté.

Nicméně při pohledu do rozkroku, kde se mu rýsoval už tvrdý čurák, protože si ho nadrženě hladil, aby byl připravený, se zatřásla vzrušením. Otevřela dveře a vešli do pokoje. Jak se zavřeli dveře, už byl u ní a začal ji líbat. Raději se tomu nebránila a polibky mu opětovala. Přitom jí zkušebně rozvázal šňůrku u horního dílu plavek, který skončil na zemi. Odtáhla se od něho a rychle si sundala i spodní díl plavek a vlezla na postel.

Z nočního stolku vyndala kondom a podala ho Denizovi. Ten už byl také nahý s tvrdým ptákem v ruce pomalu lezl na postel. Když uviděl kondom, podíval se na ni trochu překvapeně, zklamaně.

A tak si ho vzal, roztrhl balíček a vyndal z něho gumovou ochranu, kterou si navlékl na tvrdý ohon. Sledoval přitom, jak si Martina hladí kundičku a strká do ní jeden a pak i druhý prst.

Připravovala se, aby do ní mohl rychle zasunout. Jak měl kondom navlečený, ještě si chvíli honil ptáka, aby byl co nejvíc tvrdý a pak na Martinu nalehl. Znovu se začali líbat. Nadrženě ohmatával to krásné mladé tělo a hlavně ty menší, ale pevná prsa, která se mu vešla akorát do dlaní.

Tvrdé bradavky jako dvě jahůdky lákaly k ochutnání, a proto je vsál do pusy a cucal je a jazykem olizoval. Martina začala sténat vzrušením. Sáhla mezi jejich těla, kde nahmatala tvrdého ptáka a nasadila si ho na okraj kundičky.

Jakmile do ní čurák zajel, byla zase jak kurva. Přirážela a vychutnávala si to. Nebylo to sice takové, jako s Kenanem a jeho otcem, přeci jenom ta guma, kterou cítila, jí ten zážitek z plného uspokojení kazila, ale i tak bylo vzrušení takové, že se rychle blížila ke svému orgasmu.

Tomáš už si tohle uměl lépe představit. Přeci jenom část toho mrdání viděl na vlastní oči. Když se ale podíval na Martinu, v jejích očí spatřil paniku. Stejná výmluva, jakou měl on k tomu, aby kondom nepoužíval. Prostě v něm skoro nic necítil a trvalo dlouho, než se udělal. Takže i když začali šukat a on kondom měl, stejně si ho pak sundal. Ale vždy ho stihl včas vytáhnout. A teď poslouchal, jak do jeho milované během dvou dnů dva nadržení Turci vystříkali nemalé množství semene.

Musel se na ni usmát. Natáhl k ní přes stoleček ruku, aby ji uchopila a viděla, že jí nijak nic nevyčítá. Oba se zvedli a šli do apartmánu, kde se vysvlékli a vášnivě se pomilovali. Tentokrát ho Tomáš ale nevyndal. Dovolená jim pomalu končila. Čekal je ještě jeden den, než odjedou domů. A tam bude dlouhé čekání na to, jestli si z dovolené přivezli i jiný dáreček, než běžné suvenýry.

Jak jsem napsal v předešlém díle, další natahování tohoto příběhu už nebude. To neznamená, že nebude Dovolená 4 a Dovolená 5. Mezitím přijde jiný příběh. Tomáš i Martina tak ještě toho dost zažijí. Povídka je velmi vzrušující. No rozhodně bych to v reálu zažít nechtěl. I tak , ale není jasné a jisté zda ji bubáci oplodnili nebo ne. Po reakci Tomáše na její šukani s třemi Turky , nechápu proč nechce jít na swingers?

Leda by jí vadilo sledovat Tomáše jak si užívá s jinou. Snad se to dozvím v dalším pokračování. Úplně si ty turecké spermie umím představit… Je jich celý peloton a mě se chce si zanotovat: Následující stránky obsahují erotický až pornografický obsah.

Pro vstup na stránky musíte splňovat tyto podmínky. Přeskočit obsah Toto je 3 díl z 3 v seriálu Dovolená. Mohlo by vás zajímat   Šedá myška Powered by   Inline Related Posts.

Zobrazit za celou dobu. Please Login to comment. Notify of new replies to this comment - on Notify of new replies to this comment - off. WordPress spam blocked by CleanTalk. Musíte se přihlásit, pro hlasování -1 Musíte se přihlásit, pro hlasování   Odpovědět. Musíte se přihlásit, pro hlasování 0 Musíte se přihlásit, pro hlasování   Odpovědět. Nevím, jak kdo, ale já bych to nerozdýchal. Jde ke mně a ještě mu to mírně přirůstá.

Bere mne do náruče a nese k lůžku. U něj mi sundává župan a celou si mne prohlíží. Tiše pískne a praví:. Zajíždím oběma dlaněmi za jeho boxerky a stahuji je dolů. Vyndává z nich nohy a uvolněným ptákem mi šermuje pod kundou. Za stálého líbání roztahuju nohy a pouštím ptáka mezi ně. Přiráží, jako by byl již ve mně, a je to vzrušivé.

Rukama mi pěstí prsa. Rukou se dotýkám jeho nářadí. Je obrovské a i délka je velká. Jezdím po něm rukou. Je mokrý ode mě. Napadá mi, že nebudu čekat a špičkou si ho strkám sama do kundy.

Jedním pohybem je náhle ve mně. Je tak hluboko, ale nebolí to. Vyplňuje mne bezezbytku a mně se to líbí. Bere mně pod nohama, chytám ho za šíji a zvedá mě.

Přiráží ke mně tak tvrdě, že to chvilkami bolí, ale je to hezká bolest. Drží mne ve vzduchu a dívá se, jak mi nadskakují prsa. Rejdí ve mně svým ptákem dlouho. Potom mě staví na koberec, sedá na válendu a posazuje si mne na svůj ocas v sedě. Neproniká tak hluboko, ale píchá ho do mě z jiné strany, a to se mi líbí. Přímo se mnou se překuluje na lůžko a souložíme na boku.

To je ve mně zase hodně hluboko. Drží mě za zadek a píchá mě do ni. Přitom mi drží prso, až mi zčervenalo. Na chvilku ho odtlačuji, abych si trochu vydechla, ale on mně pokládá na záda a pere mi ho tam zepředu. To se mi líbí víc, protože se mu mohu dávat do očí i na ptáka, jak mě píchá. Taky mne drží za obě kozy naráz a to je lepší. Klečím a on si přede mne stoupne a tiskne mi ptáka na ústa. Nejsem na to zvyklá a tak uhýbám. Drží mi hlavu a žádá:.

Ty to nemáš ráda? Je mi stydno, že něco neumím, tak ho poslouchám a beru mu ho do pusy. Kupodivu mi to není odporné. Příjemně to voní parfémem a je to hlaďoučké na jazyku. Pak ho strká dál a zas zpět a tak. Je mi to příjemné a trochu ho škádlím zuby. On si to potom rozmýšlí a lehá si se mnou. Trochu se se mnou líbá a nechá si ho ode mne honit rukou. Při tom do mě strká prsty a mele s nimi  uvnitř. Posunuje se dolů a olizuje mi píču.

Asi mu to chutná, protože se jazykem snaží vylízat všechno to, co z ni teče. Je to velice příjemné. Obzvlášť poštěváček ho zajímá. Dlouho mně líže a já to mám ráda. Za chvíli mi zase strká penis do kuničky a tluče do ni, jako před tím. Začíná rychle dýchat a tak si dává přestávku. Ještě jednou mi strká penis do úst. Nemusím klečet a on stát. Zasunuje ho až ke krku a naráží s ním. Najednou se ale zastavuje a potom se mi cpe ještě více do hrdla a stříká mi to do pusy. Pták se mu cuká v mých ústech a semeno mi ztéká k hrdlu.

Michal ještě není hotov a tak jsem nucena to trochu spolknout. Polykám všechno, protože to nejde oddělit. Myslím sí, že se mi bude chtít zvracet, ale ne. A kupodivu mohu říci, že to semeno nemá špatnou chuť. Michal to již dostříkal a já to tedy spolykala vše.

Líbá mne na ústa a ptá se:. Bere siji celou do úst a jazykem mi v ni dělá dobře. Trvá to dlouho a užívám si to. Poštěváček mne divočí a s prsty to také umí. Dostávám husí kůži a cuká mi v podbřišku. Najednou se prohýbám směrem k němu a tlačím mu Hlavso kudy. Honím si ji jeho obličejem. Pak ho pouštím a prsty si ji roztahuji. On do ní strká všechny prsty a tlačí na ně. Zároveň mi kouše bradvky. Vybuchuje to ve mně a musím trochu křičet.

Tak moc se mi to líbí. On mne při tom hladí a vyndává prsty. Ještě dlouho ležíme a já si to užívám. Mám dojem, že by Michal nejraději již byl někde jinde. Ptám se ho a on odpovídá vyhýbavě. Posílám ho do koupelny. Vstupuje již oblečený a tak ho propouštím. Už je zase cizí. Mám v sobě své prsty a opakuji si to jako domácí úkol. Po chvíli to vypadá, že bych si to asi dovedla udělat i sama.

Přitvrzuji a jde to. Dostávám třes do celého těla a vevnitř mi všechno cuká. Prst na poštěváčku dělá tu nejdůležitější práci a tak ho využívám. Kroutím se a zmítám v sladké křeči a vůbec k tomu chlapa nepotřebuji. Je mi pak dobře jako před tím. Nevstávám už a spím až do rána. Až potom se sprchuji. Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Uložit do prohlížeče jméno, email a webovou stránku pro budoucí komentáře.

... A to tady na veřejnosti nešlo. Cítila, jak v rozkroku tvrdne jeho péro, které se na ní tlačilo. Jak se zavřeli dveře, už byl u ní a začal ji líbat. Jak by řekl básník. Please Login to comment. Jak měl kondom navlečený, ještě si chvíli honil ptáka, aby byl co nejvíc tvrdý a pak na Martinu nalehl. srpen Hluboké hrdlo lea de mae · Sex hradec ceske pornofilmy · Lea da mae leo cz · Parohac cz teen seznamka · Eroticky privat pornosever. duben Neproniká tak hluboko, ale píchá ho do mě z jiné strany, a to se mi líbí. Najednou se ale zastavuje a potom se mi cpe ještě více do hrdla a. Hluboké kotliny, vyorané dávnými ledovci, zadržují v sobě černé, mohutné . ní se pak na jelení zavolání otevřela brána dosud neviděná, v níž paroháč zmizel. .. Šenkýř se nestačil otáčet, aby nasytil všechna ta žíznivá hrdla a lačné žaludky .

Parohac cz hluboké hrdlo

Swinger party video mature sex foto