Adam hledá evu nahá prsa

adam hledá evu nahá prsa

Na německém televizním kanálu RTL 2 od začátku května běží jeden naprosto neuvěřitelný pořad s názvem Naked Attraction Nahá přitažlivost , který trhá rekordy sledovanosti.

Formát pořadu pochází z Velké Británie, kde způsobil celkem rozruch. V televizní show se kandidáti a kandidátky na seznamovací schůzku vysvléknou a v groteskní přehlídce od pasu dolů je ohodnotí potencionální zájemci.

Noviny Passauer Neue Presse to popisují takto: V nové seznamovací show se lidé představují v šesti skleněných barevně osvícených boxech, které jsou z počátku neprůhledné. Potom se jejich tělo postupně odhaluje, od konečků prstů na nohou, genitálií až k obličeji na samém konci. Pivní břicho nebo pekáč buchet? Velká nebo malá prsa? Kdo a kde má jaké tetování a jak to vypadá s ochlupením? Singlové se pouhým okem rozhodují o tom, s kým se chtějí setkat.

Pokud se jim spodní partie člověka nelíbí, může zrušit výběr partnera ještě předtím, než se objeví obličej. Naháči krátce před koncem pořadu mohou promluvit, jinak musejí celou dobu mlčet. To celé je pouhá přehlídka masa. Takové je znamení doby. V televizní show není žádné tajemství, že člověk je zcela nepodstatný.

To, co se počítá, jsou peníze a sledovanost. Někteří mohou namítnout, že se na takový pořad přece nemusí nikdo dívat. Pak je pro vás tato podívaná ideální — nemusíte přesněji řečeno nesmíte si totiž obléci vůbec nic!

Tak zní základní pravidlo nové reality show, kterou začne německá stanice RTL vysílat od Zakázané jsou i telefony a notebooky. Ti dva spolu budou žít týden v divočině, což prý jim nejlépe pomůže vzájemně poznat své kvality i slabá místa. Teprve na závěr se budou moci vidět oblečení a rozhodnout se, zda se ještě někdy chtějí potkat. Kontroverzní seznamka naráží na řadu odpůrců, producenti si ovšem všechno obhájili.

Například označení porno odmítli s tím, že účelem show není diváky sexuálně vzrušovat. Navíc se prý pořad netočí kolem nahoty, ale zkoumá pravdivost rčení, že šaty dělají člověka. Vysílat se ovšem bude až po Erekce při nevhodné příležitosti! Proč ne, pokud ten chlap nebude nějaký pupkatý olezla s ohnívákem. Docela sami, na opuštěném ostrově RSS kanály serveru ahaonline.

Skolacky cz kundy

Adam hledá evu nahá prsa

RYCHLY PRACHY LENKA MASTRUBACE

říjen Adam hledá Evu – tak se jmenuje netradiční reality show, která v Německá televize rozjela seznamku, kde jsou soutěžící nazí jako v ráji a. 9. srpen 9. září Porotkyně SuperStar Marta Jandová čelí nájezdům nadržených SuperStar, marta jandová, nahá, prsa, německo, Němců. Ti ji za každou. 9. červen Jen několik dní po uniknutých obrázcích prsou Carrie Kirsten se tak na internetu Nahe holky fotky adam hledá evu, Mnoho lidí tráví večery na. 9. srpen 9. září Porotkyně SuperStar Marta Jandová čelí nájezdům nadržených SuperStar, marta jandová, nahá, prsa, německo, Němců. Ti ji za každou. červenec V plánované seznamovací show nazvané Adam hledá Evu si totiž lidé budou představeni úplně nazí! Nevíte, co si vzít na sebe na první rande?. květen Video: V německé reality show Nahá přitažlivost se vybírají partneři svlečení v budce podle genitálií. nahatým pořadem na RTL Adam hledá Evu, kdy televizní kandidáti mají ještě něco takového, Velká nebo malá prsa?.