Erotické příběhy gay kluci

erotické příběhy gay kluci

Jel jsem nočním rychlíkem z Varšavy do Sopot. V kupé jsme byli nejprve dva já a asi patnáctiletý můj polský průvodce. Posléze k nám přistoupil mladý muž o pár let starší nežli já bylo mi 18 a sedl si vedle mne. Vlak se rozjel a v kupé jsme zahasli s tím, Pred lety jsem pracoval jako steward u jedne zahranicni spolecnosti.

Uz jsem letal pomerne dlouho, ale nikdy jsem nikde nezustaval pres noc. Letal jsem kratsi lety a vzdy jsme se vraceli na nasi zakladnu. Po několika vyměněných mailech a po domluvě přijíždím za ním. Je to menší penzion na Vysočině na úplné samotě a teď je mimo sezónu. Protože tuším oč půjde jsem trochu v obavách ale hlavně jsem vzrušený Ahoj,jsem 18 lety Tomáš už se mi dlouho líbi kluci a včera se mi stala takova krasna vec,Byl jsem na diskotece a uz od doby co jste prisel koukal na me kluk tak 25 let,docela me to znepokojovalo ale potom se mi pomalu zacinal libit.

Na diskosce jsem byl s kamosema a Bylo to ještě za totality kdy byla povinnost základní voj. Po celou dobu přijímače jsme se nedostali z kasáren a tak jsem se občas probudil a měl mokré kalhoty od pyžama vlastním semenem.

Stalo se to minulý rok v létě, vyrazili jsme s celou partou na diskotéku, byl mezi námi i Tomáš, kterému jsem se už dlouho líbila, dlouho jsem mu musela dolovávat, protože jsem donedávna měla hezký vztah se starším klukem, bohužel Poprvé s klukem Dlouho jsem nemohl najít holku, a tak sem se začal uspokojovat sám. Docela dlouho jsme si nepsali, a najednou tohle. Petra znám už dobrých 5 let, co nastoupil k nám do zaměstnání a od první chvíle jsem z něj nemohl spustit oči.

Dvoumetrový krasavec se strništěm a delšími hnědými vlasy, jehož ostrovtip mě Nejde o povídku, ale o vyprávění přesně tak jak to čas přinesl. Bylo to v polovině sedmdesátých let minulého století za vlády hluboké totality. Po rozpuštění skautu se část kluků a holek uchýlila k trempingu a svobodnému životu v našich lésích.

Chodil jsem prvním rokem na učiliště a víkendy protoulal přírodou. Do vedlejší třídy na jiný obor nastoupil kluk o rok mladší a málo menší než já. Bydlel na internátě a každý pátek když jsem čekával na nádraží na svůj vlak svobody s vůní jehličí, on odjížděl domů.

Tu a tam jsme prohodili pár slov a on se vyptával. Stalo se to minulý rok v létě, vyrazili jsme s celou partou na diskotéku, byl mezi námi i Tomáš, kterému jsem se už dlouho líbila, dlouho jsem mu musela dolovávat, protože jsem donedávna měla hezký vztah se starším klukem, bohužel ženatým.

Na diskotéce bylo dost živo, kluci seděli u stolu ještě s pár kamarádkami a já se s Terezou pohybovala mezi barem a tanečním parketem. Tancovaly jsme spolu a provokovaly jsme zdejší pánské osazenstvo v klubu. Když jsme mířily znovu na bar, dát si něco osvěžujícího, přistoupil k nám docela hezký kluk, mohlo mu být okolo Bylo mi tehdy 14 let, když se to stalo. Musel jsem bydlet 3 týdny u tety, protože u nás doma se něco stavělo a všude byl samý nepořádek. Teta měla tou dobou 40let, ale mně se moc líbila.

Vlastně to byla ženu mých snů. Krásná blondýna, opálena, velký prsa, štíhlá, krásný zadeček a prostě žena, za kterou by se ne jeden chlap otočil.

Ona už je pár let sama po té, co si její bývalý manžel našel jinou mladší ženskou. Celou naši rodinu tehdy naštval a nikdo z naší rodiny s ním nemluví. Tetě dlouho trvalo než překousla to, že Jednoho letního odpoledne jsem se procházela po městě a potkala bývalého spolužáka ze základní školy.

Jmenoval se Standa, byl sympatický, ani ne moc hezký, ale něco na něm bylo a mě se líbil. Prohodili jsme pár vět a pozval mě na kafe. Zašli jsme do nejbližší hospůdky a povídali si o životě. Bylo nám 23 a cítili jsme se hrozně dospělí a zkušení. Řekl mi, že je v Čechách poslední noc, protože druhý den odlétá do Ameriky za prací.

Rozuměli jsme si už od školky a tak mě pozval na mejdan, který má večer se svými kamarády. Nevím čím to je, ale mými kamarádkami nebyly nikdy žádné tlusté a ošklivé holky, ale po celý svůj život jsem se stýkala hlavně s pěknýma, dobře rostlými holkami, co byly přírodou obdařené celkem štědře. Znám ji už pěknou řádku let a do svých šestnácti vyrostla tedy mimořádně — dlouhé tmavé rovné vlasy, opálená pleť, krásné trojky, pevný kulatý zadeček.

Pro svůj sexy vzhled byla často vyhledávaným objektem kluků. Erika nebyla žádná slušná holka, klidně se s klukem vyspala už na prvním rande. Měla i spoustu zkušeností s holkami, na diskotékách když se opila, neváhala se s Jmenuju se Kuba Kraus. Je mi šestnáct a bydlím ve Zlíně. Právě jsem vyšel devítku a jsou prázdniny. Budu vám vyprávět co se stalo asi tak před týdnem. Do třídy s náma chodila jedna holka, jmenovala se Lenka Kobylková, my jsme jí říkaly prostě kobylka.

Byla to fakt krásná holka, pevné trojky, blond vlasy, krásná prdelka, prostě buchta jak má bejt. Všichni kluci ze třídy jí chtěli. A taky s ní skoro všichni chodili. Když jsem s ní ale chodil já, zjistil jsem, že je pěkná mrcha. Nejdřív to byla bomba, vyspal jsem se s ní, a prostě všechno jak V parku opět nesvítilo ani jedno světlo, asi je zase vytloukli nějací hajzlíci. Už jsem se viděla v posteli. Zítra, vlastně dneska byly dvě hodiny po půlnoci je sobota a já si můžu přispat.

Manžel je druhý týden v lázních tak nevařím, už se těším jaká to bude pohodička. Najednou přede mnou stáli čtyři cucáci kolem 20 let. Tak co babo, dáš nám zapíchat dobrovolně nebo Ti máme rozbít držku ty stará důro. Nejraději bych mu nějakou vrazila, ale přeci jen jsou čtyři, nerada bych měla přeraženou sanici. Ahojky jmenuji se Veronika a je mi 16 let. Mám dlouhé hnědá vlasy až pod zadek.

Žiji jenom s bráchou Péťou a tátou.

.. Může být kluk na malé vsi gay? No to v žádném případě. A tak jsem se nuceně stal heterosexuálem a oženil earndir.infoí mám dvě krásné děti, spokojený rodinný. něžní i dovocí zároveň. Erotické povídky s gay tématikou čtou i heterosexuálov a ženy. Strýc mi odpanil anál. Byl jsem skoro ještě malý kluk, když se to stalo. Stovky erotických povídek a příběhů. Erotické povídky zdarma ke shlédnutí. Pouze ty nejlepší porno povídky a sex povídky.

Grupáč , Šukačky , Mix , Gay. Jednoho dne jsem při chatovaní nabrousil na bisexuální téma, zažil jsem různý sex, ale toto téma mi bylo cizí. Nikdy mě nevzrušoval pohled na penis jiného muže ani mě za 40let mého života nikdy nenapadla myšlenka milování s mužem. Povídal jsem si s několika mladými kluky, ale připadali mi dost jednodušší. Pak jsem si začal povídat s nějakým padesátníkem, začalo to být zajímavé.

Říkal, že je bisexu Bylo krásné letní odpoledne a měl jsem domluvenou večeři s velmi dobrou kamarádkou Markétkou. Byla to velmi dobrá kamarádka, neboť ač jsme se velmi často vídali, setkávali, nikdy jsme ani jeden z nás nepociťovali nutnost přejít do vážného vztahu. No, co vám budu vyprávět, když jeden z nás pociťoval sexuální touhu zavolal druhému a byl sex.

Po ukončení sex randění si šel opět každý svou cestou. Seděl jsem s Jirkou už nad pátým půllitrem piva, a přemýšleli jsme, čím letos Karla o jeho narozeninách dostaneme.

Jsme už několik let nerozlučná trojka kamarádů, a zavedli jsme si takovou tradici kanadských žertíků, které jsme si nadělovali k narozeninám. Jirka byl svobodomyslný výtvarník, a já jsem byl kastelán na zdejším hradě. Jednoho letního odpoledne jsem se procházela po městě a potkala bývalého spolužáka ze základní školy. Jmenoval se Standa,byl sympatický,ani ne moc hezký,ale něco na něm bylo a mě se líbil. Prohodili jsme pár vět a pozval mě na kafe.

Zašli jsme do nejbližší hospůdky a povídali si o životě. Bylo nám 23 a cítili jsme se hrozně dospělí a zkušení. Řekl mi,že je v Čechách poslední noc,protože druhý den odlét Jednoho pátečního večera jsme si s kámošema řekli, že vyrazíme za holkama. Bylo nám v té tobě kolem jednadvaceti, ale ani já ani Martin nebo Roman jsme stálou přítelkyni neměli.

Už dlouho jsem nezasunul a kluci na tom myslím byli podobně, proto jsme se u piva domluvili, že vyrazíme na diskotéku, samozřejmě každý už byl nějakým tím pivem posilněn, a tak se šlo.

Jak jsme vešli, hned u baru nás upouta Jsem mladá sympatická dívka, která si ráda povída o čemkoliv. Dobře rozumím mezilidským vztahům a ráda Ti ve všem poradím.

Naučím Tě jak sbalit holku o které sníš, i jak dobře zvládnout první milování. Anonymně se mi svěř s tím, co Tě zajímá a s čím bys chtěl pomoci. Jsem tady právě pro Tebe. Miluju sex a hlavně orál. Musím to mít pořád. Strčím si ho do pusy a budu ti ho dráždit tak dlouho, dokud se na mě nevystříkáš. Pak si tě ještě pěkně ocumlám a slíznu sladkou odměnu. Maximální délka hovoru 26 min pro číslo , resp. Cena SMS je 35,- Kč. Pouze pro starší 18 let.

Anetka - erotické povídky. Sextreme - erotická seznamka Sextime - sex po telefonu První milování Sexshop - Sexshopinka. Budu Ti psát čuňačinky Ahoj, jmenuji se Monika a pracuji v Sexshopp. Nevím čím to je, ale mými kamarádkami nebyly nikdy žádné tlusté a ošklivé holky, ale po celý svůj život jsem se stýkala hlavně s pěknýma, dobře rostlými holkami, co byly přírodou obdařené celkem štědře. Znám ji už pěknou řádku let a do svých šestnácti vyrostla tedy mimořádně — dlouhé tmavé rovné vlasy, opálená pleť, krásné trojky, pevný kulatý zadeček.

Pro svůj sexy vzhled byla často vyhledávaným objektem kluků. Erika nebyla žádná slušná holka, klidně se s klukem vyspala už na prvním rande.

Měla i spoustu zkušeností s holkami, na diskotékách když se opila, neváhala se s Jmenuju se Kuba Kraus. Je mi šestnáct a bydlím ve Zlíně. Právě jsem vyšel devítku a jsou prázdniny. Budu vám vyprávět co se stalo asi tak před týdnem. Do třídy s náma chodila jedna holka, jmenovala se Lenka Kobylková, my jsme jí říkaly prostě kobylka. Byla to fakt krásná holka, pevné trojky, blond vlasy, krásná prdelka, prostě buchta jak má bejt.

Všichni kluci ze třídy jí chtěli. A taky s ní skoro všichni chodili. Když jsem s ní ale chodil já, zjistil jsem, že je pěkná mrcha. Nejdřív to byla bomba, vyspal jsem se s ní, a prostě všechno jak V parku opět nesvítilo ani jedno světlo, asi je zase vytloukli nějací hajzlíci. Už jsem se viděla v posteli.

Zítra, vlastně dneska byly dvě hodiny po půlnoci je sobota a já si můžu přispat. Manžel je druhý týden v lázních tak nevařím, už se těším jaká to bude pohodička. Najednou přede mnou stáli čtyři cucáci kolem 20 let. Tak co babo, dáš nám zapíchat dobrovolně nebo Ti máme rozbít držku ty stará důro.

Nejraději bych mu nějakou vrazila, ale přeci jen jsou čtyři, nerada bych měla přeraženou sanici. Ahojky jmenuji se Veronika a je mi 16 let. Mám dlouhé hnědá vlasy až pod zadek. Žiji jenom s bráchou Péťou a tátou. Jednou sem přišla domu pozdě a doma nikdo nebyl, řekla sem si super koněčně klid, sundala jsem si batoh a vydala jsem se do svého pokoje a sedla jsem si k počítači, začala jsem dělat běžnou práci, co normálně dělám, to je chatování a starání se o blog.

Asi za hodinu přišel domu Petr. Nakoukl ke mě do pokoje a já řekla , , Ahoj´´ a čekala jsem, že vypadne. On ovšem vůbec neodešel, vešel ke mě Půlroční přípravy vyvrcholily v jediný a nejdůležitější den, kdy jsem si měla brát muže svých snů. Budoucí manžel byl sexy chlap, snědý, čokoládové vlasy a voněl kořeněným parfémem. Tím mě prostě dostal.

Obřad proběhl v klidu, oběd také, a tak jsme tak seděli v restauraci u kávy a čekali, až se pořádně rozjede svatební party. Neustále přijížděli další svatebčané a sál se pomalu začal plnit bavícími se lidmi. Byla jsem hrozně unavená, protože jsem díky přípravám nespala snad týden.

Dopila jsem kávu a dostala chuť na víno. Konečně jsem mohla pít, tak jsem si objednala Savignon a Tento příběh se odehrává v zemi nám sousedské nebo-li Slovensku. V době začínajícího léta a hlavně prázdnin se Daniele naskytla volba. Buď půjde na brigádu a vydělá si peníze na letní radovánky jako pití na vodním šlapadle nebo se bude poflakovat a léto si užije komorněji. Jak se tak stává a vzhledem k tématu této povídky se jí náhodou ozvali dva kamarádi, se kterými se neviděla nejméně rok.

Byli od paměti trošku perverznější a již v útlém věku jí osahávali. Jejich návrh zněl jednoznačně — když jim Daniela orálně přislouží zaplatí jí šlapadlo i obstarají nějaké pití. Tento příběh se stal, když mi bylo 15 let a 2 měsíce. Nebyla jsem sama, měla jsem bráchu, který se chystal k maturitě, táhlo mu na Musím říct, že jsme se neměli moc rádi.

Jistě, sourozenci se většinou vzájemně otravují, ale to nebyl náš případ. Brácha mi byl stejně protivný, jako já jemu. Každý den ráno, když šel do školy, se pro něj stavovali autem jeho 3 spolužáci a brávali mě do školy s sebou. Pak mě vysadili před školou a odjeli do své školy, která byla jen o dva bloky dál.

Nebyly to moc příjemné jízdy. Ležela jsem rozvalená na pláži a cítila, jak mi slunce hřeje vytahané pysky mé kundy. Zvedla jsem hlavu a vidím, jak naproti mně sedí dva mladší chlapci. Koukají mi na ní a při tom se hrabou na koulích.

Erotické příběhy gay kluci

Erotické příběhy gay kluci

Erotické příběhy gay kluci